Viktorija, 23 gadi

”Nekad nedomāju, ka kaut kādas 4 minūtes var tik kruti sagrozīt manu dzīvi!! Gandrīz gadu atpakaļ apmeklēju tādu pasākumu, gāju uz turieni  izklaidēties, relaksēties, par to, ka satikšu tur princi un nedomāju, bet veltīgi! Tieši tur es viņu arī satiku, pēc pāris dienām, svinēsim gadu kā esam kopā, protams, tas ir jocīgi, un mēs smejamies, kad atceramies kā tas bija, bet kā saka brīnumi notiek vai no likteņa nekur nevar aizskriet, reizēm viņa arī gaida tevi negaidītā vietā! Gribu pateikt, liels paldies organizatoriem! Ideja ir traka un tā reāli  strādā!))Tāpat kā filmās!:)”

Marina, 35 gadi

Tas ir ļoti interesants veids, lai izklaidēties vakarā. Pat lielā kompānijā veco draugu nav iespējams iegūt tādu komunikācijas devu, un justies tik pieprasītai.Tev uzsmaida, flirtē cenšas tev patikt. Šī pastāvīga seju maiņa, balsis un situācijas. Neskatoties uz to, ka ar katru dalībnieku runā vienādu laiku, laika izjūta kā tāda pilnīgi pazūd.

Izrādās man ielika 9 simpātijas un sakrita 5 pāri !!!Kopumā interesanta ideja.

Maša, 21 gads

Jūs varat izturēties pret šo ideju skeptiski, tāpat kā es kaut kad. Bet ticiet, tā ir  tiešām noderīga  lieta. Var būt diezgan dīvaini, šajā gadījumā tikko iepazīstoties ar cilvēku ātri pariet uz nākamo „randiņu”, bet tas dod jums azartu turpināt komunicēt tālāk. Kāds nāk uz šejieni jaunu attiecību meklējumos, kāds draugu meklējumos, kāds pat biznesa partneru meklējumos. Variantu ir bezgalīgi daudz. Šī komunikācija ar dažādiem cilvēkiem dod jums vētra pozitīvu emociju, kaut kur, pat vielu pārdomām. 

Natali, 28 gadi

Atnācu ar draudzeni no ziņkārības. :) Kā rezultātā viņai ir kāzas oktobrī un es satiku vīrieti par kuru ilgi sapņoju! Paldies 

Mihails, 29 gadi

Es nolēmu, ka gribu ģimeni, gribu nopietnas attiecības. Protams es reģistrējos iepazīšanas portālā. Bet, jauki,  ka viens mans draugs jokodamies teica, lai es ietu uz speed dating. Es palasiju informāciju, atsauksmes un neko nesapratu.:) Nu un nolēmu, kāpēc gan nepamēģināt. Es atnācu uz pasākumu. Bija diezgan  daudz skaistas meitenes. Kamēr gāja reģistrācija es pamanīju Mariju, protams, nepievērsu uzmanību, jo priekš manis ir svarīga meitenes dzīves pozīcija. Es runāju  dzīvajā ( tas priekš manis bija svarīgi ). Pēc 15 sekundēm kā mēs parunājām ar Mašu es sapratu, ka viņa man  ļoti interesē. Es nolēmu, ka man vajag obligāti  pieiet. Un piegāju!:)

Tā sākas mūsu kopdzīve! Mēs esam ļoti laimīgi, saprotam viens otru no pusvārda. Es visiem vīriešiem rekomendēju pievērst uzmanību uz dzīvo saskarsmi.

Tatjana, 23 gadi

Liels paldies organizatoriem par šādu brīnišķīgu projektu. Pateicoties jums es iepazinos ar ļoti interesantiem cilvēkiem, ieguvu sev jaunus draugus un daudz pozitīvu emociju.