Paskatīsimies, kur īsti ir  noslēpums popularitātē šāda veida ballītēm. Lieta tāda, ka galvenais iespaids par cilvēku mums veidojas burtiski pirmajās sarunu minūtēs. Ar pirmajām sekundēm kļūst skaidrs, vai Jums interesē vai nē cilvēks, vai ir jēga tērēt laiku saziņai ar viņu, vai vērts meklēt jaunu sarunu biedru. Ātro randiņu ballīte izmanto tieši šo principu un brīnišķīgi pierāda savu patiesīgumu. Jums ir dotas piecas minūtes, lai parunāt un tad partneri mainās un priekšā jau ir jauns cilvēks ar savu dzīves stāstu, daudzpusīgo pieredzi. Piecu minūšu nepietiek, lai labi iepazīt sarunu biedru — reizēm uz to nepietiek un daudz gadus. Tomēr saprast, ka šis puisis vai meitene Jūs ieinteresēja var viegli. Tādā gadījumā, droši pierakstiet kontaktus — kas zina, varbūt priekšā Jums sēž Jūsu izredzētais vai izredzētā! Tikai pāris stundās Jūs iegūsiet daudz jaunas interesantas iepazīšanās, no kurām katram ir potenciāls kļūt par kaut ko vairāk. 

Ātro randiņu ballītes dot spilgtas un neaizmirstamas emocijas no tāda daudzuma interesantām sarunām. Un kas zina, varbūt viena no Jūsu jaunām tikšanām kļūs priekš Jums liktenīga. Šādi gadījumi nav retums – savstarpējā pievilkšanās ar pirmajām minūtēm tas vienmēr ir brīnišķīgs sākums jaunām attiecībām. Pārliecinieties, ka mīlestība no pirmā acu skatiena pastāv! Un izdarīt to vieglāk vienā no mūsu ātro randiņu ballītēm.

Organizācija

Dalībniekus kā likums, atlasa pēc līdzvērtīgām sociālām grupām. Klasiskā speed dating ballītē katram dalībniekam ir 10-20 randiņi ar pretējā dzimuma pārstāvi. Meitenes sēž pie galdiņiem ar numuriņiem. Vīrieši pēc katrām 3-7 minūtēm secīgi pārsēžas no vienas meitenes pie otras. Pēc katra randiņa ar pretējo dzimumu, dalībnieki atzīmē savas simpātijas par sarunu biedru „simpātiju kartē” un ja dalībnieku simpātijas sakrīt «+», viņiem pēc šī vakara tiek nosūtīti dalībnieka kontakti.